آموزش تصویری زبان انگلیسی دوازدهم

آموزش تصویری زبان انگلیسی دوازدهم

ویژگی های این پکیج اموزشی

روش تدریس زبان انگلیسی لوح دانش با روشی کاربردی و متفاوت به شما ارایه شده است. این تدریس بر مبنای چهار مهارت گفتاری speakingشنیداری listeningنوشتاری writingو قرایت یا readingپایه ریزی شده تا شما را هرچه بیشتر به زبان انگلیسی علاقه مند کند. البته استاد بر اساس تجربه خودشان از دانش اموزان,تاکید بیشتری روی writingدارند و تلفظ را چه امریکایی و چه بریتانیایی با دقت نظر اموزش می دهند. تمرینات را با بچه ها کار می کنند و گرامر را در قالب تمرینات باز اموزی می کنند.نکات بسیار عمیق و کاربردی رو برای مواجهه با هرگونه سوال تشریح می کنند و شما رو برای برگزاری هرگونه ازمون مسلح می کنند. مشاوره انگیزشی استاد برای دانش اموزان چراغ راهیست که شما زبان انگلیسی رو خیلی عالی فرا بگیرید.

 

 

درباره استاد

ایشان فارغ التحصیل زبان انگلیسی دانشگاه ازاد هستند.مترجم و مدرس زبان انگلیسی از پایه تا سطح پیشرفته و تافل و ایلتس دارای مدرک جهانی adultsو

هستند.family and friends kids,TEC,TTC

گزراندن کارگاه های روش تدریس با سیستم های جهانی مولف کتاب دو زبانه فارسی و انگلیسی راز نویسنده کتاب انسان متعالی نویسنده کتاب گرامر نصرت مولف کتاب 504واژه انگلیسی نصرت مولف کتاب زندگی از نو با دیدگاه روانشناسانه مترجم 30جزکامل قران کریم اموزش تصویری گرامر نصرت از افتخارات ایشان می باشد.


نظرات کاربران