آموزش تصویری زیست دهم-لوح دانش

آموزش تصویری زیست دهم-لوح دانش

دی وی دی هایآموزش تصویری زیست شناسی دهم توسط موسسه لوح دانش برای سال تحصیلی 96-95 که تمام کتاب های  دهم از جمله زیست شناسی  دستخوش تغییرات شد برای شما عزیزان آماده گردیده،این فیلم آموزشی توسط آقای ملکی دبیر عالی رتبه زیست تدریس می شود که  در حین تدریس از ابتکارات جالبی از جمله انیمیشن ها و تصاویر با کیفیت استفاده شده تا فرایند  یاد دهی و  یادگیری را با بالاترین کیفیت ارایه گردد.شما می توانید این فیلم را بارها و بارها در منزل ببنید و با تهیه دست نویس هایی برای خوتان حتی جزوه از درس زیست شناسی تهیه کنید و درطول سال تحصیلی ، شب امتحان و یا برای کنکور از آن استفاده نمایید.با دانلود و مشاهده بخش هایی از تدریس مفهومی زیست شناسی  دهم  قبل از خریدتان ازکیفییت و نحوه تدریس و بیان استاد مطمین شوید. 

آموزش تصویری زیست دهم-لوح دانش

برای مشاهده کلیپ های بیشتر از این مجموعه آموزشی اپلیکیشن لوح گزین را از لینک زیر دانلود نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید. یا اینکه در کانال تلگرامی لوح گزین با ایدی lohgozin@ عضو شوید.

آموزش تصویری زیست دهم-لوح دانش

دانلود مستقیم لوح گزین

کانال نمونه تدریس های لوح گزین در تلگرام :lohgozin@

اگر درباره آموزش تصویری زیست دهم-لوح دانش سوالی دارید یا مشاوره می خواهید لطفا  با شماره 09120150969 تماس بگیرید یا به ایدی  تلگرامی siteposhtiban@ پیغام دهید

 

 


نظرات کاربران