تاریخ انتشار:1395-09-25
تاریخ بروزرسانی: 1395-09-25
تعداد بازدید: 5032کتاب اشتباهات متداول دهم تجربی-قلم چی

کتاب اشتباهات متداول دهم تجربی-قلم چی

عنوان کتاب: اشتباهات متداول دهم تجربی-قلم چی

نویسندگان: گروه مولفان

ناشر: قلم چی

قیمت: 16000 تومان

شاید شما هم تاکنون این جملات را به زبان آورده اید یا اینکه از دوستانتان شنیده اید- درس را خوب خوانده ام اما به خاطر برخی اشتباه های کوچک در امتحانات نمره از دست می دهم. واقعا چاره ی این اشتباهات در پاسخ به سوالات درسی چیست؟ جالب است بدانید که تنها شما نیستید که گرفتار این خطاها میشوید. بسیاری از این اشتباهات آنقدر توسط هم کلاسی های شما تکرار میشوند که نام آنها را اشتباهات متداول گذاشته ایم. حال می خواهیم باهم درباره ی این کتاب کمی بیشتر بدانیم.

ویژگی های این کتاب: 1-سوال های دامدار به ترتیب مباحث کتاب درسی 2- نکات آموزشی, هشدارهای آموزشی 3- تنظیم سوال ها براساس سطح دشواری 4- پاسخ تشریحی کامل و جامع 5- درصد پاسخگویی دانش آموزان به گزینه های دامدار

چرا بخوانیم؟ برای اینکه به شما دانش آموزان بگوییم که همتایان شما در هر مبحث معمولا در کجا اشتباه می کنند و علت اشتباهات آنها چیست تا شما در مطالعه ی آن مبحث توجه بیشتری به آن نکات داشته باشید. توصیه ی ما به دانش آموزان گرامی این است که از تجربه ی بقیه ی دانش آموزان استفاده کن و اشتباهات آنها را تکرار نکن! تا یاد بگیری گزینه ی صحیح را انتخاب کنی. مبنای گزینش سوالات هر درس, انتخاب گزینه ی نادرست در هر سوال توسط بیش از 25 درصد دانش آموزان از جامعه ی چندین هزار نفری آزمون دهندگان کانون فرهنگی آموزش بوده است. به منظور سنجش دانش آموزان در برخورد با سوالات  دام دار, سوال ها را از پاسخ تفکیک کرده ایم.

بخش هایی از کتاب را می توانید از لینک زیر دانلود و مطالعه نمایید:

لینک دانلود

برای تهیه این کتاب با شماره 09120150969 یا آیدی تلگرامی pakniyat@  تماس بگیرید.