وب سایت مهندس پاک نیت

کتاب ها، آزمون ها و سوالات دوره های ابتدایی، متوسط و کنکور

ایمیل انتشار این صفحه در گوگل پلاس انتشار لینکد این کانال تلگرام لینکدونی پرش به بالا
ورود به سایت
عضویت در سایت
انجمن
فروشگاه


نویسنده: foroughpour |  تاریخ انتشار: 1395 / 10 / 2 ساعت: 12:56:41 | آخرین بروزرسانی: 1395 / 10 / 3 ساعت: 12:02:42 |  تعداد نظرات: 0 |   تعداد بازدید: 91
دسته بندی:    
نرم افزار اندروید ویژه ی پایه اول دبستان

 

نرم افزار اندروید ویژه پایه اول دبستان

 

نرم افزار اندروید ویژه ی پایه اول دبستان گوشی هوشمند و یا تبلت شما رو به وسیله ای برای توسعه دانش، آموزش، پرورش، خلاقیت و استفاده مفید برای فزندانمان تبدیل می نماید. در ذیل عملکرد هر کدام از جزیره ها را حضور شما معرفی می شود که با اهداف و استفاده هر چه بهتر آن آشنا گردید.

 

جزیره اشعار:

screenshot_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6-%db%b0%db%b7-%db%b1%db%b1-%db%b0%db%b9-%db%b2%db%b5-%db%b0%db%b2

 

 

 

 

 

 

 

 

برای اینکه دبستانی های عزیز ما به حوزه شعر و شاعری علاقه بیشتری پیدا کنند، تمامی اشعار کتاب به صورت کاملاً موزیکال تهیه شده است.

بدینوسیله این امکان برای مدرسین عزیز فراهم می گردد که محیطی با نشاط را برای کودکان عزیز فراهم نمایند و ضمن اجرای دسته جمعی در کلاس با ریتم و نظم اشعار را به حافظه بسپارند.

screenshot_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6-%db%b0%db%b7-%db%b1%db%b1-%db%b0%db%b9-%db%b2%db%b6-%db%b1%db%b4

جزیره دیکته:

screenshot_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6-%db%b0%db%b7-%db%b1%db%b1-%db%b0%db%b9-%db%b5%db%b9-%db%b5%db%b4

بعد از آشنایی دانش آموزان با حروف و کلمه لازم است نوشتن آن روی کاغذ تمرین شود که در جزیره دیکته یک پک تمرین کامل برای دانش آموزان عزیزمان در نظر گرفته ایم، البته بهتر است در ابتدا تمرینات تعاملی که در نظر گرفته شده توسط دانش آموزان تمرین شوند و در نهایت دیکته گو اجرا گردد.

 

عملکرد دیکته گو سال اول دبستان با بقیه پایه ها متفاوت است. در پایه دوم به بالا امکان انتخاب پاراگراف به صورت رندم و انتخاب و امکان تعداد تکرار برای دانش آموزان وجود دارد.

جزیره علوم:

 

یکی از جالب ترین جزیره ها جزیره علوم است. نانو موجودی که از فضا آمده و چیزی از زمین ما و علوم آن نمی داند و مرتب سعی می کند نادانسته های خود را از آقای کوشا که معلم کلاس است بپرسد و در مورد آن آگاهی کسب کند.

روش آقای کوشا هم صرفاً پاسخ دادن به سوال نیست آقای کوشا تلاش می کند سوالات نانو را به صورت درک تجربی و آزمایشگاهی به او بیاموزد و در خیلی از موارد این خود نانوست که با انجام آزمایش به نتیجه مطلوب و پاسخ سوال خود می رسد.


 

آموزش نا محسوس کودکان در کنجکاو شدن و فرایند جستجوی پاسخ مناسب از روش های مهمی است که در آموزش علوم نهفته است .

تمرینات نعاملی طراحی شده مکمل آموزش تعاملی هستند که تاکید می کنیم دانش آموز حتم باید درگیر حل آنها بشود و به درک درستی از آنها برسد.

جزیره قرآن:

به امید خدا برنامه مفصلی برای آموزش قرآن کریم در پیش داریم که به صورت ویژه به آن می پردازیم.در حال حاضر توانسته ایم قسمتی از برنامه ها را در این نگارش تقدیم فرزندان عزیزمان کنیم .

روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و ترتیل سوره هایی که در کتاب اول ابتدائی آمده است به همراه گزیده  پیام های قرآنی و شعرهای مربوط نیز به صورت انیمیشن کوتاه آورده شده است.

جزیره نگاره ها:

از جمله اهداف اصلی در طراحی نگاره ها توسعه مهارت های گفتن و گوش دادن می باشد. به کار گیری این مهارت ها در مفاهیم خانوادگی و اجنماعی به صورت نا محسوس در نگاره های کتاب اول دبستان لحاظ شده است.

ما با استفاده از روش بازیابی سریع حافظه و فلش کارت در طراحی تعامل با دانش آموز جذابیت خاصی برای دانش آموزان عزیزمان ایجاد کرده ایم، مکانیسم به خاطر سپاری توسط فلش کارت ها از روش های علمی تثبیت شده برای بهبود عملکرد ذهن می باشد و دانش آموزان در این حوزه تقویت می شود.

 تعامل به کار رفته در قالب نگاره ها همزمان با آموزش صورت می پزیرد.

 

جزیره داستان ها:

از قدیم الایام کودکان به داستان علاقه مند بوده اند و بسیاری از مفاهیم علمی – اجتماعی و فرهنگی در قالب داستان های جذاب گفته می شده است.

 در جزیره داستانها در هر پایه سعی شده تا داستان های متناسب با همان پایه ذکر شود که البته داستان های انتخابی از منابع خارجی و بین المللی استخراج شده است.از دیگر اهداف داستانها ارائه آنها سرکلاس توسط مدرس در کلاس و یا والدین در منزل می باشد.

 با این هدف که در کلاس درک مطلب توسط دانش آموزان انجام میشود و برداشت های هر کدام از دانش آموزان با دیگران به اشتراک گذاری می شود و سعی میشود دانش آموزان مفهوم درست داستان را براشت کنند. در مورد والدین هم همین انتظار می رود که دانش آموزان را به خوب گوش کردن و سوال در مورد اتفاقات داستان ترغیب نمایند.

جزیره ریاضی:

از مهمترین بخش های این نرم افزار جزیره ریاضی است. تقویت اهداف کتاب درسی همچون ساختار شناسی و تم شناسی مورد توجه قرار گرفته، در واقع با توجه به هر تم و مفهومی که به آن اشاره می کند مانند چپ – راست –  بالا – پایین – ردیف – ستون – جلو – پشت و … مفاهیم اولیه شمارش و مفاهیم دیگر را ابتدا با همان ساختار کتاب باز طراحی و با روش مدرس سر کلاس در تعامل با دانش آموز قرار می گیریم.

 سپس با تمریناتی که در هر بخش قرار گرفته ، مهارت شناختی دانش آموزان را ارتقا می دهیم.

 دانش آموز با اجرای تمرینات مانند بخش های دیگر نرم افزار امتیاز کسب می کند، می تواند خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

جزیره نشانه ها:

آموزش و تقویت مهارت های نوشتاری نو آموزان (دست ورزی – رونویسی – کلمه نویسی) در جزیره نشانه ها اتفاق می افتد بعد از توجه به پرورش سواد بصری و سواد شنیداری در قسمت نگاره ها آموزش نشانه های خطی در این بخش آغاز می شود که در همین راستا موسسه دبیردسا در نگارش تبلت تکنووژی را در آموزش به خدمت گرفته و روند آموزش را برای دانش آموزان جذاب تر و هدف مند ساخته است. 

ضمن اینکه آموزش کامل صداها ، جهت ها ، انحناها ، بخش کردن واژه ها و صداکشی یک بار در قسمت آموزش انجام می گردد. 

سعی شده در تمرین نوشتن با استفاده از تبلت بعد از سه بار خطای احتمالی دانش آموز آموزش مجدد در پنل سمت راست انجام گردد. 

تمرینات تعاملی این بخش نیز صداها – جهت ها و … را با دانش آموز در فالب بازی تمرین می کند که اثر زیادی در آموزش نشانه ها به دانش آموز دارد.

 

 

روش های سفارش این محصول:

1- پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

برای این کار می توانید پرداخت خود را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی زیر انجام داده و برای تکمیل فرآیند خرید، عکس رسید پرداخت خود را به همراه آدرس دقیق پستی به با شماره 09120150969 یا با آیدی تلگرامی pakniyat@ ارسال نمایید. پس از طی انجام این مراحل  این مجموعه در اولین فرصت برای شما ارسال خواهد شد. 

ورود به درگاه پرداخت اینترنتی و پرداخت وجه

توصیه می شود قبل از ورود به درگاه پرداخت اینترنتی، راهنمای پرداخت وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی را با دقت مطالعه و اجرا نمایید و سپس با ورود به درگاه پرداخت اینترنتی، پرداخت وجه خود را انجام دهید.

مشاهده راهنمای پرداخت وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

2- واریز کارت به کارت

برای این کار مبلغ 35000 تومان به کارت بانک ملی  شماره 4280-0507-9972-6037 به نام احسان پاک نیت واریز نموده و عکس رسید پرداخت خود را به همراه آدرس دقیق پستی به با شماره 09120150969یا با آیدی تلگرامی pakniyat@ ارسال نمایید. پس از طی انجام این مراحل  این مجموعه بلافاصله برای شما ارسال خواهد شد. 

در صورت ابهام یا هرگونه سوال  یا برای سفارش تعداد بیشتری از یک مجموعه با شماره 09120150969یا با آیدی تلگرامی pakniyat@ تماس بگیرید.

برای مشاهده بخش هایی از این مجموعه مفید آموزشی بر روی دکمه play کلیک نمایید:

 

 

 


هنوز نظری ثبت نشده است


افزودن نظر


شناسه مطلب
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:
کد زیر را وارد کنید.

تبلیغات
تبلیغات متنی
تبلغ!محل تبلیغ شما.
تبلغ!محل تبلیغ شما.
تبلغ! محل تبلیغ شما.
تبلغ!محل تبلیغ شما.

پشتیبانی